Referencje

Square
Filip
 Gorąco polecam współpracę. Super profesjonalne sesje, mega atmosfera i pomysły. Sesje na 6+ ! 
Agnieszka
 Polecam, miła atmosfera, profesjonalne podejście. Na pewno nie raz jeszcze wrócę na sesję. 
Wiktoria
 Super przemiła atmosfera! Jestem bardzo zadowolona ze zdjęć, polecam!  
Julia
 Kasia to super fotograf! Młoda, uśmiechnięta, utalentowana, pomysłowa. Miała przygotowanych mnóstwo propozycji, ale była też otwarta na te moje. Atmosfera była fantastyczna, porozmawiałyśmy, pośmiałyśmy się, co jest całkiem istotne podczas pracy. Nie było żadnych problemów z umówieniem na sesję i dogadaniem się. Gotowe zdjęcia dostałam już kilka dni później. Gorąco polecam współpracę! 
Jacek
 Niezwykły duet! Spotkanie i praca z nimi to sama przyjemność. Żangażowanie, wiele pomysłów, propozycje, otwartość jednym słowem profesjonalizm! Brak problemu z komunikacją i umówieniem się na sesję. Jestem bardzo zadowolony z współpracy. POLECAM! 
Aleksandra
 Super ludzie, zero presji Polecam, naprawdę na sesji było w porządku. 
Przemysław
 Polecam i jeszcze raz polecam!!! Sesja zorganizowana świetnie, efekty w postaci zdjęć wyśmienite, cudowna ekipa z którą można nawiązać dobry kontakt co sprawia ,że atmosfera podczas sesji jest bardzo przyjemna i jak tu nie polecić. 
Jagoda
 Super Fotograf! Zdjęcia wykonywane z pasją w przemiłej atmosferze. Przygotowana z pomysłami, gotowa również na sugestie innych. Świetne kadry ujęcia oraz ciekawe spojrzenie na fotografię. Polecam współpracę z Kasią. 
Daria
 Świetna współpraca, bardzo sympatyczna i miła osoba, mająca dużo różnych fajnych pomysłów! Sesja odbyła się w świetnej atmosferze. Zdecydowanie polecam współpracę z Kasią.