Fotografia

Square

Cześć!

Skoro już trafiłaś/eś na tą stronę, pozwól, że napiszę kilka zdań o sobie i o tym co robię 🙂

Nazywam się Katarzyna Poniedzielska i jestem fotografem z zamiłowania.

Fotografia to moja życiowa pasja. Zawsze staram się znaleźć „to coś” w każdym możliwym aspekcie. Jestem zwolenniczką tezy, że nie ma ludzi niefotogenicznych, jest tylko niewykorzystany potencjał.

Sesje studyjne wykonuję w studio w Łodzi, plenerowe – gdziekolwiek podpowie umysł. Nie zamykam głowy, codziennie startuję z nowymi pomysłami.

Sesje rodzinne wykonuję w swoim studio, lub u klienta. Posiadam przenośne studio, więc nie ma obaw – zdjęcia zawsze wyjdą perfekcyjnie, a dziecko nie czuje się skrępowane nowym otoczeniem.

Fotografie ślubne uzgadniam z parami i zazwyczaj wykonuję w moim ukochanym plenerze. Dlaczego? Bo nie ma piękniejszej oprawy wizualnej od dobrze dobranego pleneru.

Masz szalone pomysły na zdjęcia? Zróbmy je! Nic nie cieszy mnie bardziej niż uśmiech ludzi, którzy wychodzą zadowoleni z sesji 🙂

Nie jestem pępkiem świata! Ciągle się uczę i zdobywam umiejętności.

Tu, na swojej stronie udostępniam te wyselekcjonowane i moim zdaniem najlepsze zdjęcia. Jeżeli chcesz zobaczyć więcej, zapraszam Cię na mojego Facebooka/Pinteresta gdzie znajdziesz ich znacznie więcej 🙂

Masz jakieś pytania, wątpliwości, nie podoba Ci się to co tu znalazłaś/eś? Napisz, chętnie wszystko z Tobą omówię 🙂

Sesje portretowe

 

 

Sesje rodzinne

Sesje ślubne